Nová prodejna barefoot obuvi na Kladně! Otevíráme 3.4.2023, těšíme se na vás

O nás

Proč se naše firma jmenuje Boty NeboTy? Prodáváme boty. Barefoot boty. Protože věříme, že bota, která dobře sedí, nám přináší svobodu, pohyb, zlepšuje zdraví. A to je to, do čeho má smysl investovat.

Víme, že to nemusí být vždy jednoduchá cesta, i my sami jsme si mnohokrát vyslechly:

  • „Bosá bota? Tolik peněz za takové nic?“
  • „Však bota tě má chránit a pevně držet kotník, v tomhle ucítíš každý kámen“
  • „Ježíš! Taková obrovská kachní bota“

A tak jsme si řekly, že to u nás nebude jen o botách. Chceme vytvořit komunitu, partu, rodinu, zkrátka místo, kde vám rozumíme. Víme, co řešíte, o čem přemýšlíte, co jste si museli vyslechnout a že občas musíte za svůj názor i bojovat. Jsme tu pro vás. Nabízíme podporu, radu, pomoc, informace, sdílení i řešení.

Tak nějak tušíme, že máte mnoho otázek. Jsme Pavlína a Lada, máma a dcera a to, co teď řešíte, jsme řešily pár let před vámi. Tlačící boty, které se musí rozšlápnout, bolesti zad, haluxy a večer ten osvobozující pocit bosých nohou. My už teď ale víme, že pohyb je radost a bolesti zad se dají vcelku jednoduše eliminovat.

A tím se vracíme na začátek. Pohodlná bota je jen začátek! Nabízíme poradenství, workshopy, kurzy a setkání, kde můžete načerpat inspiraci a informace o zdravém obouvání, sportování, nošení dětí a v neposlední řadě nabízíme empatii, pochopení a spoustu trpělivosti. 

Pojďte se podívat na náš Instragram a Facebook, ať vám žádná novinka neuteče.

 

Těšíme se na vás

Lada a Pavlína